tel. 61 810 24 97 / kom. 607 693 618
zbyt@alitom.pl

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku opakowań plastikowych

Nieprzerwanie od ponad 30 lat zaaopatrujemy firmy w opakowania z tworzyw sztucznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, kreatywności i specjalistycznej wiedzy świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Przez lata działalności udało nam się wypracować markę solidnej i zaufanej firmy, która bez problemów dostosowuje się do stawianych przez klientów potrzeb. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny.

Bogata oferta pojemników plastikowych.

W swojej ofercie posiadamy opakowania plastikowe które wykorzystywane są zarówno do magazynowania jak i transportu produktów w wielu różnych branżach. Szeroka oferta pojemników z tworzyw sztucznych sprawiła że dziś współpracujemy m.in z firmami z branży spożywczej (gdzie dostarczamy plastikowe skrzynki, palety i opakowania typu kanistry, butelki i słoiki plastikowe) oraz branży chemicznej, farmaceutycznej, technicznej, rolnej i motoryzacyjnej (gdzie dostarczamy głównie kanistry, butelki, beczki, skrzynki, oraz słoiki plastikowe).

Wysoka jakość opakowań z tworzyw sztucznych.

Wyroby produkowane są z wysokiej jakości surowców HDPE, PE oraz PP zapewniających długi okres eksploatacji, dzięki czemu nasze pojemniki plastikowe znajdują zastosowanie również w najbardziej wymagających branżach takich jak spożywcza, chemiczna i farmaceutyczna. Na wszystkie nasze opakowania posiadamy świadectwa jakości oraz deklaracje zgodności dopuszczające pojemniki do kontaktu z żywnością. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Biuro handlowe:
ul. Powstańców Wielkopolskich. 48,
62-031 Luboń k/Poznania
Sprzedaż
Tel: 61 810 24 97
Tel.kom: 607 693 618
Mail: zbyt@alitom.pl
Marketing
Mail: biuro@alitom.pl