tel. 61 810 24 97 / kom. 607 693 618
zbyt@alitom.pl

Dystrybucja pojemników transportowych z tworzyw sztucznych

Opakowania plastikowe to nasza specjalność

Poszukujesz pojemników plastikowych? Świetnie trafiłeś, nasza firma zajmuje się sprzedażą opakowań z tworzyw sztucznych od ponad 30 lat. Posiadamy doświadczony i kompetentny personel który pomoże w doborze odpowiedniego dla Państwa działalności opakowania. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku, dlatego też regularnie powiększamy nasz asortyment pojemników z tworzyw sztucznych aby móc kompleksowo zaopatrywać naszych klientów. Oferowane przez nas opakowania plastikowe wykonane są z najwyższej jakości surowców HDPE, PE i PP dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach, również tych najbardziej wymagających. Zaopatrujemy m.in. firmy z przemysłu rolnego, technicznego i chemicznego (wybrane opakowania posiadają certyifkat UN), farmacji oraz branży spożywczej (wszystkie pojemniki posiadają dopuszczenie do kontaktu z żywnością potwierdzone wymaganymi dokumentami).

O firmie

Nieprzerwanie od ponad 30 lat zaopatrujemy firmy w opakowania z tworzyw sztucznych. Posiadamy bogatą ofertę pojemników plastikowych najwyższej jakości, które wykorzystywane są zarówno do magazynowania jaki i transportu produktów w różnych branżach.

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami. Regularnie przygotowujemy dla naszych stałych jak i nowych klientów atrakcyjne promocje na opakowania i akcesoria z tworzyw sztucznych.
Sprawdź nasze aktualne oferty promocyjne.

Kontakt

ALITOM Poznań
ul. Powstańców Wlkp. 48,
62-031 Luboń k/Poznania

Pracujemy: Pn-Pt 8-16

tel. 61 810 24 97
tel.kom 607 693 618
mail: zbyt@alitom.pl
mail: biuro@alitom.pl